سبد خرید 0

آموزش آنلاین ویدیویی، مهارت برای اشتغال | استادیار

آموزش‌های کاربردی از حرفه‌ای‌ها

۶۶۶,۵۰۰

نفر ثبت‌نام در دوره

۳,۷۸۵

عدد دروه آموزشی

۵۲۹,۸۸۴

دقیقه آموزش کاربردی

جدیدترین دوره های آموزش طراحی وب

بدون امتیاز 0 رای
450,000 تومان
450,000 تومان
1,200,000 تومان

فرصت باقی مانده به ثبت نام دوره وب مستران هوشمند 11

ثبت نام زود هنگام!

جدیدترین دوره های آموزش گرافیک

بدون امتیاز 0 رای
450,000 تومان
450,000 تومان
1,200,000 تومان

مجله استادیار

مجله

تاثیر سطح سواد والدین بر یادگیری دانش آموزان مقطع دبستان

سطح سواد والدین ارتباط مستقیم با یادگیری دانش آموزان دارد، دانش آموزانی که والدین آنها از سطح سواد بالاتری برخوردار هستند، ممکن است توجه بیشتری به یادگیریداشته باشند. وقتی سطح سواد والدین بالا باشد تمام مواد مورد نیاز بچه ها را برای جذب یادگیری فراهم می¬کنند، و سعی می¬کنند در انجام وظایفی که به عهده¬ی دانش آموز است، به فرزندانشان کمک کنند.

تفاوت های فردی و یادگیری دانش آموزان

محیط کلاس از شخصیت¬های یکنواخت تشکیل نشده است، بلکه تفاوت¬های فردی زیاد در آن است. بنابراین، در چنین محیط یادگیری چند رشته ای، گذراندن فرآیند یادگیری یکسان به همه دانش آموزان بر موفقیت دانش آموزان تأثیر منفی خواهد گذاشت. نقش معلم این است که دانش آموزان خود را مشاهده کند و تفاوت¬های فردی را که در آنها وجود دارد آشکار کند و محیط یادگیری را بر این اساس ترتیب دهد.

نقش وسایل کمک آموزشی و تاثیر آن ها بر فرایند یادگیری دانش آموزان

پیشرفت علم، فرهنگ و فناوری مدرن، انواع مختلفی از وسایل کمک آموزشی را به وجود آورده است، معلمان از این وسایل برای یادگیری بهتر مطالب درسی برای دانش آموزان استفاده می¬کنند. وسایل کمک آموزشی به دانش آموزان کمک می¬کند تا از دلسردی نسبت به یادگیری و ایجاد انگیزه برای موضوعات جدید و درک بیشتر مطالب درسی داشته باشند.

نقش کنجکاوی در فرایند یادگیری دانش آموزان ابتدایی

نقش کنجکاوی در فرایند یادگیری دانش آموزان ابتدایی

کنجکاوی را می توان بخشی از توانایی خود دانش آموز دانست نه نوعی احساس مغز. دانش آموزان، کنجکاوی‏های منحصر به فرد و الگوهای خودگردانی خود را دارند در حالی که می خواهند همه چیز را بفهمند زیرا مغز آنها می خواهد یاد بگیرد